Karta Planeta Młodych PLUS

(karta dostępna od 1 lipca 2015)

Ubezpieczenie turystyczne dostępne online
– prezentujemy Kartę Planeta Młodych PLUS

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową przeznaczoną dla osób  w wieku od 39 do 59  roku życia.

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport, dużo podróżujesz?
Jeśli poszukujesz atrakcyjnego  ubezpieczenia,  które  zapewni Ci ochronę we wszystkich krajach świata, Karta Planeta Młodych Plus  to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!  Doskonale sprawdzi się zarówno o w trakcie  letnich  jak i zimowych wyjazdów turystycznych. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych Plus obowiązujące  na terytorium Polski oraz pozostałych krajów świata,  w tym również na terytorium USA i Kanady.  Całoroczne ubezpieczenie  zawarte w Karcie zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie  uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach,  jak również w trakcie pracy zarobkowej (za wyjątkiem niebezpiecznych prac fizycznych). Karta Planeta Młodych Plus w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo  w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking,  jazda na rowerze, nartach czy  snowboardzie ( warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych)  jak np jazda na motorach, kitesurfing czy windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP).

Karta Planeta Młodych Plus zawiera również wiele atrakcyjnych zniżek w punktach handlowo usługowych na terenie całej Polski.
Na rynku istniejemy  od ponad  13 lat  i nieustannie  staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb.

 


 

KARTA PLANETA MŁODYCH PLUS TO:

» ubezpieczenie dla wszystkich od 31 do 59 lat
» ubezpieczenie w USA i Kanadzie!
» całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie
» całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie
» całoroczne ubezpieczenie OC  poza granicami Polski na całym świecie
» ubezpieczenie w podróży i w pracy
» ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka
» zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
» Karta ważna jest 365 dni


 

Karta Planeta Młodych PLUS to najlepsze ubezpieczenie!

Z Kartą Planeta Młodych Plus zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wyjazdów turystycznych, służbowych oraz w trakcie  pracy zarobkowej**. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

  • Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
  • Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem (ubezpieczenie nie działa na terytorim RP oraz w karju stałego pobytu)
  • Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie.  Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą. Za dodatkowa opłatą istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o terytorium Polski.  (ubezpieczenie nie działa w karju stałego pobytu).

*dotyczy wybranych wariantów

** ubezpieczenie nie obejmuje niebezpiecznych prac fizycznych

Szczegóły dot. ubezpieczenia


 

Karta Planeta Młodych PLUS to atrakcyjne zniżki!

Dzięki Karcie Planeta Młodych Plus możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach  czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z Kartą taniej dokonasz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie  punkty zniżkowe opatrzone są naklejkami „honorujemy Kartę Planeta Młodych”. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją Kartę dostępny jest na podstronie „zniżki”.
Szczegóły dot. zniżek.


 

Karta Planeta Młodych PLUS to konkursy z cennymi nagrodami!

Polub nasz profil na Facebook (www.facebook.com/PlanetaMlodych), zapisz się do naszego newslettera i regularnie odwiedzaj naszą stronę www a dowiesz się jakie  nagrody na Ciebie czekają !


 

Warianty Karty Planeta Młodych PLUS

Decydując się na Kartę Planeta Młodych Plus masz do wyboru 10 wariantów Karty różniących się  zakresem i sumą ubezpieczeń. Wszystkie warianty Karty maja dostęp do tego samego systemu zniżek i mają takie same możliwości wygrania nagród!

Wybierz wariant najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.