Karta Planeta Młodych PLUS (HanseMerkur)

Zamów  Kartę Planeta Młodych  Plus dla osób od 39 do 59 roku życia z ubezpieczaniem w HanseMerkur.

UWAGA!: Karta Planeta Młodych Plus  jest dostępna tylko dla osób, które w dniu zakupu przebywają na terytorium Polski. Ubezpieczenie kupione w trakcie podróży zagranicznej nie będzie respektowanie przez ubezpieczyciela firmę HanseMerkur. Informujemy,  że ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje w odniesieniu do dowolnej ilości okresowych podróży, przy czym jedna podróż nie może być dłuższa niż 180 dni. Przed zamówieniem Karty zapoznaj się z komunikatem

  1. Wybierz wersję karty, która odpowiada Ci najbardziej.
  2.  Zapoznaj się z: Regulaminem posiadacza karty i Szczegółowymi warunkami ubezpieczenia posiadaczy Karty Planeta Młodych orazkomunikatem
  3. Wypełnij formularz
  4. Pracownik Karty Planeta Młodych skontaktuje się z Tobą w potwierdzenia kwoty oraz formy płatności.
  5. Zamówienia będą realizowane w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00
  6. Po otrzymaniu wpłaty na nasze konto wystawimy Kartę i wyślemy ją do Ciebie Pocztą.

Karta Planeta Młodych Travel Sport (TA Plus, TD Plus)

Karty ważne przez 365 dni, dla osób w wieku od 39 do 59 lat, wyjeżdżających za granicę,  obejmują rekreacyjne uprawianie sportu. Karty  zawierają ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie podróży,  ubezpieczenie Kosztów Leczenia poza granicami Polski, ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym poza granicami Polski. Karty ważne na całym świecie, z wyłączeniem KANADY i USA.

Karta Planeta Młodych Travel Sport (TSA Plus, TSD Plus)

Karty ważne przez 365 dni, dla osób w wieku od 39 do 59 lat, wyjeżdżających za granicę, obejmują sporty wysokiego ryzyka (w tym jazdę na nartach i snowboardzie) oraz  sporty ekstremalne.  Przeznaczone dla osób wyczynowo uprawiających sport (członkowie klubów sportowych). Zawierają  ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie podróży, ubezpieczenie Kosztów Leczenia poza granicami Polski , ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym poza granicami Polski Karty ważne na całym świecie, z wyłączeniem KANADY i USA.

Karta Planeta Młodych Travel VIP (TAV Plus)

Karta ważna przez 365 dni, dla osób w wieku od 39 do 59 lat, wyjeżdżających do Stanów Zjednoczonych lub Kanady.  Karta obejmuje rekreacyjne uprawianie sportu, ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie podróży ubezpieczenie Kosztów Leczenia poza granicami Polski, ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym poza granicami Polski. Karta ważna na całym świecie w tym w KANADZIE i USA.

Karta Planeta Młodych Travel VIP Sport (TSDV Plus)

Karta ważna przez 365 dni, dla osób w wieku od 39 do 59 lat, wyjeżdżających do Stanów Zjednoczonych lub Kanady. Karta obejmuje sporty wysokiego ryzyka (w tym jazdę na nartach i snowboardzie), sporty ekstremalne, karty dla osób wyczynowo uprawiających sport (członkowie klubów sportowych). Karty zawierają ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie podróży, ubezpieczenie Kosztów Leczenia poza granicami Polski, ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym poza granicami Polski. Karta ważna na całym świecie w tym w KANADZIE i USA.