Podróże z Pazurem

Zachęcamy do lektury relacji Izy, Piotra i Snupiego z bloga Podróże z Pazurem. Małżeństwo oraz Snupi- 9-kg kundelek adoptowany ze schroniska,  w trakcie swoich podróży a odwiedzili razem już 13 krajów, stara się promować idee adopcji psów.

Podróże z Pazurem 

Iza, Piotr i Snupi czyli autorzy bloga Podróże z Pazurem wybierają się właśnie  na 1,5-roczną wyprawę do Ameryki Południowej, do której to  przez Ocean Atlantycki  chcą dotrzeć jachtostopem . Wcześniej wraz ze Snupim zawitali w 13 krajach, m.in. Turcji, Gruzji, Armenii, Szwajcarii. Trójka blogerów podróżuje z wykorzystaniem autostopu, uwielbiają długie trekkingi w odludne tereny i wspinaczkę wysokogórską (Snupi przeżywa w ich trakcie drugą młodość). Nie wahają się, gdy mają okazję spróbować zajęć bardziej ekstremalnych: latali na paralotni, uprawiali canyoning.

Poprzez swoje podróże chcą promować adopcje psów. Pokazywać, że pies nie jest przeszkodą w realizowaniu codziennych czynności, jak i bardziej skomplikowanych planów. Co więcej, jak pies może pozytywnie zmienić nasz świat i sposób patrzenia na codzienność. Rozbudzać pomysły. To właśnie Snupi i spacery z nim rozbudził w nich chęć coraz dalszych wypraw. To długa i skomplikowana historia, którą przybliża ich blog oraz vlog. Zobacz więcej 

Chcą także uświadamiać, że do aktywnego spędzania czasu nie potrzeba psa „super” ras, jak husky czy wilczur. Niemal każdy zdrowy pies z powodzeniem może być towarzyszem ciekawych czynności.

Mają nadzieję, że pokazując to wszystko i inteligencję psów, ich umiejętność poprawiania nam – ludziom – humoru, wiele osób zacznie darzyć psy większym szacunkiem i miłością, co zapobiegnie patologicznym ich traktowaniu.

Więcej informacji na : www.podrozezpazurem.pl

468 ad