Karta Planeta Młodych poleca styczeń w Teatrze Polskim we Wrocławiu!

Karta Planeta Młodych poleca grudniowe spektakle w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Już teraz możecie rezerwować bilety na wybrane przedstawienia z 40 % zniżką!

KUSZENIE CICHEJ WERONIKI w reżyserii Krystiana Lupy
Wznowienie wspaniałego przedstawienia Krystiana Lupy z roku 1997, które doczekało się powtórnej premiery z okazji przyznania reżyserowi Europejskiej Nagrody Teatralnej i Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Świat miejscem prawdy”.
Spektakl będzie można zobaczyć w dniach 7,8 stycznia 2017 o godz. 19:00 na Scenie im. J. Grzegorzewskiego . Bilety w promocyjnych cenach strefa I strefa 21 zł, II strefa 19 zł
Więcej informacji na: www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawi…/kuszenie-cichej-weroniki

Prezydentki w reżyserii Krystiana Lupy według sztuki skandalizującego „ojca” dzisiejszych brutalistów – Wernera Schwaba, tak odważnej, że za życia autora nie chciał jej wystawić żaden austriacki teatr. Prezydentki to opowieść o trzech kobietach, których świat zamyka się między wspomnieniami o przeszłości, dewocją, telewizorem i upokarzającą pracą. Życie wewnętrzne mają nikłe, wspomnienia jałowe, język wulgarny i kaleki. Żyją marzeniami a utrata kontroli nad iluzją prowadzi je do zbrodni. Wyśmienite role Bożeny Baranowskiej, Haliny Rasiakówny i Ewy Skibińskiej gwarantują intensywne przeżycie teatralne. Spektakl będzie można zobaczyć w dniach 12 i 13 stycznia 2017, o godz. 19:00 na Scenie na Świebodzkim
Kartą Planeta Młodych możecie nabyć bilety w promocyjnej cenie 21zł.
Więcej informacji o sztuce na: www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawienia/prezydentki

teatr

 

Przypominamy, że konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Bilety można zarezerwować telefonicznie pod numerami 71 316 07 77; 71 316 07 78 oraz 71 316 07 75. Bilety w promocyjnych cenach będą wydawane na podstawie okazania ważnej Karty Planeta Młodych!
Gorąco polecamy!

468 ad